KSČM Praha 6 Zastupitelé

Zastupitelé

Komunisté pro blaho Pražanů, nikoli katolické církve

(5.6.2017)

Ochrana obyvatel po zprovoznění Tunelového komplexu Blanka, doprava v celé šíři, obsazování dozorčích rad, převod majetku katolické církvi, Mariánský sloup, stav chodníků, cena pitné vody, prodej bytů… Témata, kterým se na květnovém zasedání pražského zastupitelstva věnoval klub KSČM.

 

Pitná voda patří Pražanům! Komunisté o to usilují už léta!

Pitná voda patří Pražanům! Komunisté o to usilují už léta!

(2.5.2017)

Měsíc, co měsíc komunisté v pražském zastupitelstvu upozorňují na nevýhodné smlouvy města s Veolií, výhradním distributorem pitné vody v metropoli. Konečně ledy povolily. Zastupitelé KSČM také upozornili, že peníze na přilepšenou učitelům musí odejít včas, zdůraznili i problém nedostatečně regulované výstavby v Praze. Ozvali se proti případné instalaci Mariánského sloupu, proti paušalizaci nepoctivosti taxikářů, vznesli podnět, že přenosy z jednání by mohly být i ve znakovém jazyce, opět upozorňovali na nesnesitelný hluk v břevnovské ulici…

 

Klub KSČM v zastupitelstvu HMP odmítl změnu územního plánu

(31.3.2017)

Klub KSČM v zastupitelstvu HMP odmítl změnu územního plánu Z-2947 z funkčního využití ploch VV (veřejné vybavení) na OB (čistě obytné). Všichni komunisté hlasovali proti tomu, aby v prostoru areálu při Chittussiho ulici v Bubenči, kde jsou v současnosti dvě LDN s 200 lůžky, bylo investorovi umožněno naplnit záměr vystavby luxusních bytů. Jak se k této závažné otázce postavili ostatní zastupitelé, je uvedeno v protokolu o hlasování.

 

 

JUDr. Ivan Hrůza,

 

 

místopředseda klubu
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena