Volby

Sponzoring taky prezidenta

(11.12.2017)

Sponzoring pedofila Drahoše.... 

Tak milí přátelé, minulý týden jsem dostala na žádost o lázeňskou komplexní péči (vše hradí zdravotní pojišťovna) odpověď, že se tato ZAMÍTÁ podle nařízení, předpisů a vyhlášek, atd. Jednalo se o lázně Luhačovice, protože snad ještě tam jsou jen čeští občané. A včera jsem se dočetla v tisku, že lázně Luhačovice a Jáchymov poslaly na účet prezidentského kandidáta Drahoše 1,3 milionu korun !!!??? No to je snad zlý sen !!!???

Na péči pro nemocné lidi nejsou peníze a na politické sponzoringy a kšefty JSOU ??? Tak asi tady začíná být aktuální, že pokud jsi v důchodovém věku, tak už nemáš na nic právo a vlastně jsi tady na obtíž !!! Zatím se loučím a přeberte si to jak chcete, ale já jsem osobně tímto postupem lázní absolutně ZHNUSENA !!!
Vážení přátelé, nelenila jsem a chtěla jsem si ověřit, zda nejde o novinářskou kachnu nebo o hoax a našla jsem si transparentní účet J. Drahoše, kde jsem našla platbu ze dne 8. 6. 2017, Lázně Jáchymov poslaly na účet 650 000,- a Lázně Luhačovice tentýž den také částku 650 000,-. To je zajímavé ne ? Mnoho let jsem také jezdila na komplexní léčbu do Mariánek, ale nyní už lázně nedostávám, zřejmě musím pochopit, že  se v lázeňství "musí šetřit".

 

 © KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena